Як вибрати поліс при виїзді за кордон
Страхування в надійних компаніях, це позбавить Вас зайвих проблем при страховому випадку. Вибираючи страховика, подивіться на його місце в проекті Народний top – рейтинг страхових компаній і ознайомтесь з думкою клієнтів про нього. Оцініть розмір необхідної Вам страхової суми в залежності від країни, куди збираєтеся, і виду відпочинку. У будь-якому випадку віддавайте перевагу полісам зі страховою сумою від 30 тисяч доларів. Якщо за кордоном Ви маєте намір займатися екстремальними видами спорту, купуйте страховку саме для цього (вона коштує в 1,5-3 рази дорожче). Не намагайтеся використовувати для такого відпочинку звичайну страховку – вона все одно не буде працювати, і Ви даремно витратите гроші.
Перш ніж купувати поліс, ретельно вивчіть весь перелік ризиків, що покриваються, і виключення зі страхового покриття. Особливу увагу зверніть на питання, пов’язані з вагітністю та стоматологічними послугами.
Як діяти при страховому випадку
- Зателефонуйте в сервісний центр за номером, вказаним на полісі. Проінформуйте про те, що трапилося, і повідомте Ваші прізвище, ім’я, по батькові, номер контактного телефону, місце виїзду. Дайте відповідь на інші питання диспетчера.
- Після Вашого дзвінка сервісний центр сам організовує надання необхідних медичних, медико-транспортних та інших послуг, передбачених полісом, а також забезпечить їх оплату.
- Ретельно збирайте і перевіряйте документи, що підтверджують Ваші звернення до лікаря і лікування. До таких документів належать:
– оригінал довідки-рахунки з медустанови; оригінали виписаних лікарем у зв’язку з даним захворюванням рецептів; оригінал виданого лікарем направлення на лабораторні дослідження і рахунки лабораторії з датами, найменуванням і вартістю наданих послуг; підтвердження оплати лікування, медикаментів та інших послуг – штамп про оплату.